Cвоєрідний літературно-музичний екскурс Полтавою провели для школярів працівники обласної бібліотеки імені Панаса Мирного

Паралельно там триває й пересувна Всеукраїнська виставка книг-саморобок, де серед кращих дитячих робіт – й творіння школярів Полтавщини.

Полтава – місто-сад, суцільний пам'ятник, який можна читати як цікаву книгу, як старовинний літопис, говорила викладач Полтавського музичного училища Ольга Чепіль. Для присутніх на засіданні лекторію дітей вона перекинула своєрідний міст між їх рідною школою та закладом, де формуються мистецькі кадри. Додатком слугували і старовинні фотокартки та пейзажні роботи з виставок. А їх, до слова, нині у бібліотеці – кілька. Привертає увагу пересувна Всеукраїнська експозиція книжок-саморобок, що мандрує по всій країні, демонструючи політ дитячої фантазії.

Серед найкращих робіт – колективні доробки читачів Червонозаводської бібліотеки Лохвицького району, експонати дітей з Карлівки, один з представлених навіть взяли до роботи книговидавці. Виставка, що вперше була влаштована Національною бібліотекою та Фондом соціальних гарантій, обов'язково матиме продовження й цього року, а подібні заходи збираються зробити в області традиційними.

Стрічка новин