Біля міського будинку культури 23-го вересня пройшла виставка комунальної техніки, яка була придбана за кошти міського бюджету

Відвідали експозицію представники міської та обласної влади, бачила нову техніку і Уповноважена Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова.

Нову комунальну техніку, що була презентована мешканцям міста, придбали в цьому році за кошти міського бюджету та бюджету розвитку. Загалом на це витратили кілька десятків мільйонів гривень, повідомив міський голова. На виставці були експоновані нові сміттєзбиральні машини, євроконтейнери до них, спеціальна машина, що чистить обочини доріг, нове авто швидкої допомоги з відповідним укомплектуванням, техніка для Міністерства з надзвичайних ситуацій. Мета виставки, говорить очільник Полтави, показати, що комунальники міста повністю забезпечені новим сучасним обладнанням, яке дозволить зробити Полтаву чистішою і комфортнішою. Водночас він звернувся до полтавців із закликом дотримуватися порядку. Адже тільки спільними зусиллями можна зробити Полтаву дійсно європейським містом. Презентовані авто від міського будинку культури відправилися далі вулицею Жовтневою.

Стрічка новин