Після завершення голосування 30 вересня Партія регіонів буде діяти в межах закону

В разі ж порушень результати оскаржуватимуть тільки на конкретній дільниці, там, де такий факт відбувся. Про це повідомив під час свого візиту до Полтави народний депутат України 5-го скликання, 3-ій номер у списку Партії регіонів Тарас Чорновіл.

Зі студентами Полтавського університету споживчої кооперації Тарас Чорновіл спілкувався близько години. За цей час він розповів, якою він та Партія регіонів бачать модель розвитку країни. За його словами, Україна має бути не просто споживацькою державою, а й самостійно виробляти товари. Відповідаючи на питання молоді, а поспілкуватися з політиком бажаючих виявилося чимало, пояснив соціальні ініціативи партії. Після цього дав прес-конференцію. У перемозі Партії регіонів Тарас Чорновіл не сумнівається, та, говорить, що регіонали здатні працювати і в опозиції. Після завершення голосування партія діятиме виключно в межах закону.

Займе це небагато часу: перерахунок триватиме додатково хвилин 30-40, пояснює Тарас Чорновіл. Якщо ж фальсифікації на котрійсь з дільниць становитимуть більше 30-ти %, то Партія регіонів буде вимагати невизнання результатів голосування на цій дільниці. А такі події, як неприйняття присяги ста п'ятдесятьма депутатами чи саботування результатів виборів опозиційними силами можуть взагалі призвести до продидій з боку громадськості. Адже, пояснює 3-ій номер у списку Партії регіонів, люди, особливо в індустріальних регіонах, як-то Луганська, Запорізька, Донецька області, особливо гостро відчувають зміни економіки в країні. Що ж до проведення референдуму з мовного питання, то, за словами Тараса Чорновола, уже зібрано 3 мільйони підписів. Та реєстрацію ініціативних груп планують провести після виборів, аби не вносити розлад в діяльність ЦВК. Загалом же мовні питання треба вирішувати, переконаний Тарас Чорновіл, адже українці й досі живуть за законом «Про мови в Українській РСР».

Стрічка новин