Під час виборчої кампанії політичні партії обіцяють приділяти багато уваги проблемам молоді, а Полтавська міська влада робить конкретні кроки в цьому напрямку

На День міста любителі екстремальних видів спорту отримали спеціалізований майданчик. Випробувати його вже встигли бееміксери, ролери та скейтери.

4 місяці будували цей майданчик і встигли до Дня міста презентувати його молоді. Відтепер бееміксери, скейтери та ролери зможуть вдосконалювати свої вміння не на парапетах і сходах біля театру Гоголя та міського будинку культури, а саме тут, на спеціальних снарядах біля Співочого поля імені Марусі Чурай. Фан-бокс, еїр-бокс, рампа, квотер, спайн та рейл – такі назви мають ці споруди, про які, за словами полтавських екстремалів, вони так довго мріяли. Зробивши останній штрих, перерізавши стрічку та дофарбувавши один зі снарядів, міський голова Андрій Матковський відкрив майданчик під оплески присутніх. Він розповів, що ідея створення такого комплексу виникла навесні, під час спілкування з молодими спортсменами. Міська влада виділила частину коштів, знайшла спонсорів і за безпосередньої участі екстремалів почали будівництво. Роботи коштували більше 200 тисяч гривень. 20 тон заліза, 300 квадратних метрів фанери, 80 тон асфальту, 4 місяці роботи – і любителі та профі альтернативних видів спорту мають унікальний майданчик.

Міський голова зазначив – питання активного відпочинку молоді є одним з найважливіших. Йде активна поетапна робота із забезпечення кожного району міста умовами для занять фізкультурою – відкриваються спортмайданчики та стадіони. Працюють 2 шкільні басейни, а до кінця року функціонуватиме ще один, говорить мер. А у жовтні-листопаді відкриють каток біля 37 школи. Цей майданчик, говорять самі спортсмени, стане їхньою Меккою, адже і бееміксери, і ролери, і скейтери зможуть займатися тут улюбленими видами спорту, спілкуватися, ділитися досвідом та вміннями. За їхніми ж словами, тут організують охорону, щоб комплекс використовували лише за його прямим призначенням. Екстремали віддячили міській владі демонстрацією своїх вмінь, зірвавши хвилі оплесків.

Стрічка новин