До дня проведення дострокових парламентських виборів залишається трохи більше тижня, і все активніше починають діяти представники різних політичних сил

У Полтаві сьогодні побував лідер Трудової партії Михайло Сирота, який в рамках свого візиту презентував полтавцям власну книгу «Україна в геополітичному просторі третього тисячоліття».

Лідер Трудової партії Михайло Сирота привіз полтавцям свою нову книгу «Україна в геополітичному просторі третього тисячоліття», яка вишла у світ в червні цього року. Вона містить системний аналіз того, що відбувалось з країною у історичному контексті: як у минулому, так і у теперішньому часі.

В книзі чітко обгрунтовується нагальна потреба розроблення та реалізації стратегії розвитку України з урахуванням процесів розвитку всієї світової спільноти. Національна консолідація, доводить автор у книзі, є необхідною запорукою реалізації усіх глобальних завдань, які постають перед нашою державою у 3-му тисячолітті. Книга не є емоційною, насичена фактами, проте викладені вони не сухим науковим стилем, а живою та зрозумілою мовою. Адресована вона політикам, науковцям, освітянам, творчій інтелігенції та усім, хто не байдужий до свого майбутнього та майбутнього України. Лідер Трудової партії зазначив – його політична сила йде на вибори разом з Блоком Литвина. Він переконаний – треба підняти лікарів та вчителів на ту соціальну висоту, на яку вони заслуговують, відновити повагу до них. Обов'язковим після виборів має стати відновлення абсолютного народовладдя. Михайло Сирота зазначив – конче необхідно завершити конституційну реформу, змінений текст Конституції винести на всеукраїнський референдум. Трудова партія та Блок Литвина виступають за заборону приватизації стратегічних підприємств та української землі капіталом. Михайло Сирота назвав дикістю той факт, що в Україні мінімальна заробітна плата та пенсія двічі менші за прожитковий мінімум. А політика, заявив Михайло Сирота, має стати моральною.

Стрічка новин