Відвідав Полтавщину і віце-прем'єр-міністр України Віктор Слаута – він з робочим візитом побував у Котелевському районі, де зустрівся з учнями аграрного ПТУ, відвідав центральну районну лікарню, одну

До Полтави віце-прем'єр-міністр України з питань агропромислового комплексу Віктор Слаута приїхав спеціально, аби взяти участь у святкуванні 70-річчя області. Під час розмови він торкнувся і питань розвитку сільськогосподарської галузі. Наразі, говорить Віктор Слаута, він задоволений розвитком Полтавського регіону.

Виділити планують 25 мільярдів гривень. Ці гроші раціонально розподілять між різними регіонами відповідно до специфіки і потреб кожного, запевнив віце-прем'єр-міністр. І тільки після того, як комісія підготує пропозиції, прийматиметься постанова Кабінету міністрів. Обіцяє уряд і дотації селянам. Так, запевняє Віктор Слаута, уже найближчим часом буде виділятися допомога на утримання тварин. Для прикладу він говорить, що уже сьогодні на одну корову дають 3 тисячі гривень. Загалом же в Україні, підсумовує Віктор Слаута, нині на 38% збільшився експорт продукції, та на 78 – інвестиції в аграрний сектор.

Стрічка новин