Влітку, зазвичай, здавши останні іспити, молоді полтавці йдуть на водійські курси

Сідаючи за кермо, власники авто забувають про обережність, як наслідок – часті дорожньо-транспортні пригоди. Нерідко аварії трапляються з вини саме молодих водіїв, стаж яких не перевищує двох років.

Нині багато дорожньо-транспортних пригод трапляється за участю молодих водіїв. Молодими вважаються водії, стаж яких не перевищує двох років. Для них, відповідно, вводяться і певні обмеження, зокрема, швидкість руху має бути не більше 70-ти км. за годину. Та порушення на дорозі трапляються, що в кінцевому результаті і призводить до ДТП.

Ніхто сьогодні не боїться покарання, зазначає Болеслав Дерягін. І не дивно, адже посвідчення водія наразі не вилучаються ні за яких порушень, навіть при ДТП. Позбутися ж водійських документів власники авто можуть, але тільки після відповідного прийняття постанови суду.

Щоправда, контроль за видачею водійських посвідчень посилять. Відтепер, говорить Болеслав Дерягін, згідно з наказом управління здоров'я облдержадміністрації, довідки про медогляди для водіїв та кандидатів у водії мають право у самій Полтаві видавати лише 5 медичних установ. Серед них – учбово-інформаційний центр з проблем алкоголю та наркотиків, 1-ша і 4-та міські лікарні, Полтавська обласна лікарня імені Скліфософського, державне підприємство "Виробниче об'єднання "Знамено".

Та безпека на дорозі залежить не стільки від контролю державних органів, скільки від самосвідомості самих власників авто.

Стрічка новин