Полтава стала одним із перших міст, яка підтримало ідею проведення акції пропаганди національної символіки

Це – спільна акція Полтавської міської ради та благодійного фонду «Справедлива країна» Миколи Томенка. Останній під час свого візиту до Полтави презентував диск головних пісень і мелодій України до всіх визначних подій: починаючи від гімнів і до маршів та козацьких пісень. Такі диски отримають усі школи Полтави.

За 16 років незалежності України її політики так і не зрозуміли, що указами та постановами культуру створити неможливо, переконаний ініціатор акції, засновник Фонду «Справедлива країна» Микола Томенко. Необхідна щоденна просвітницька робота, аби молодь любила свою батьківщину і поважала культуру. Полтава - у п'ятірці перших міст, які підтримали акцію Фонду захисту національної символіки. Поштовхом до її проведення, розповідає Микола Томенко, стали проблеми українських шкіл.

Диск «Головні пісні та мелодї України» містить інструментальну та вокальну версії гімну держави, козацькі та патріотичні пісні до основних свят - всього таких 17-ть. Співорганізатор акції - Національна радіокомпанія України. Ідея - аби у кожній школі, закладах культурного виховання були українські мотиви. Полтава отримає 500 дисків.

Наступна ідея - випустити диски кожного окремого регіону, до якого увійдуть історичні та сучасні пісні.

Стрічка новин