Тривають ремонтні роботи на покрівлях аварійних будинків по вулиці Калініна 20 та 22, а також по вулиці Великотирнівській 10/61

Фахівці управління капітального будівництва міськвиконкому намагаються завершити виробничий процес у найкоротший термін, проте сьогодні їхні зусилля гальмуються.

«Готуй сани влітку» – цей народний вислів особливо актуальним стає у контексті ремонтно-комунальних клопотів у наших господарствах, куди негода зазвичай приходить раптово. Проте управлінню капітального будівництва міськвиконкому ця порада не потрібна, адже проблемою ремонту та підготовки до зимового сезону житлового фонду міста тут переймалися ще влітку. А саме, потурбувалися, аби необхідні за державною програмою кошти на ремонт будівель вчасно додалися до міських. Листи – погодження від Міністерства з питань житлово- комунального господарства та Міністерства фінансів як підстава для передачі коштів місту – давно передані до обласної державної адміністрації. Сьогодні ж, розповідають, у міському управлінні капітального будівництва частка виділених з бюджету держави коштів вже знаходиться в обласному підрозділі, місто ж їх не отримало, тому й проводить ремонтні роботи лише з власного бюджету.

Рішенням сесії міської ради прийнято рішення виділити за рахунок міського бюджету додаткові більше мільйона гривень на покрівельні роботи цих трьох, найаварійніших у місті будинків. Планувалося, що до зими будуть облаштовані фасади будівель, а також відремонтовані інженерні комунікацій. Та такою постановкою питання стурбовані будівельники, їм аби впоратися тільки з покрівлями. Щоправда, сьогодні в облдержадміністрації запропонували своє бачання питання – продовжити процедуру тендерів, що вирішується на рівні Міжвідомчої комісі в Києві від десяти до тридцяти днів. Погода ж не буде очікувати вирішення паперових справ, невблаганно наближаючи осінню негоду.

Стрічка новин