Новий автомобіль із сучасним обладнанням отримала станція швидкої медичної допомоги

За одним із нормативів на 10 тисяч населення має бути 1 машина швидкої допомоги. У Полтаві ця пропорція дотримується, але враховуючи те, що автомобілі проходять техобслуговування, та багато інших факторів, нове авто «швидкій» ніколи не завадить, тим паче, із обладнанням, переконаний головний лікар станції швидкої допомоги Олександр Лавриненко.

Новий автомобіль – 31-ший в автопарку швидкої допомоги. Його Полтаві подарувало Московське земляцтво. Під час остінньої поїздки нашої делегації до Російської столиці московські полтавці запропонували щось придбати для міста. Мер Полтави Андрій Матковський натякнув, що станції швидкої допомоги потрібна машина. Уже вирішили – нова швидка буде кардіологічною.

Новий автомобіль обладнаний дефібрилятором, або як його ще називають – електрошоком, пульсоксиметром, перетворювачем, який дозволяє брати напругу від акумуляторів, апаратом для подачі кисню, наркозу. Вигідне нове авто і у відношенні пального. Якщо ті машини, які є у паркі швидкої, витрачають 21-22 літри на 100 кілометрів, то нова – удвічі менше – лише 11. Від імені колективу Андрієві Матковському презентували подарунок-відповідь – дитячу машинку швидкої допомоги.

Нове авто Андрій Матковський випробував особисто, проїхавшись поряд із водієм навколо станції швидкої допомоги.

Стрічка новин