Оголосити 23 вересня у Полтаві Днем без політики попросив сьогодні представників політичних партій міський голова Андрій Матковський, щоб і політики, і виборці цього святкового дня відпочили від агіта

Представники політичного активу міста на пропозицію міського голови погодились.

Представникам політичних партій міський голова назначив зустріч на 9-ту ранку. Спершу запитав, чи мають присутні якісь питання до міськради, пов'язані із протіканням передивиборного процесу. Сам Андрій Матковський зазначив, що сьогодні міська влада працює з усіма політичними партіями, які пройшли у міську раду. Каже, опозиції у місті немає. У роботі ради беруть участь всі сили. А зібрав їх представників міський голова для того, щоб закликати провести День міста без політики. Це – ініціатива і міської ради, і його особисто – провести 23 вересня без агітації та мітингів.

На концерті до Дня міста, зазначив Андрій Матковський, буде виступати Ірина Білик, золотий голос України Володимир Гришко, Наталія Бучинська, Михайло Поплавський. Всі вони запрошені на свято різними спонсорами. Біля стадіону, де проходитиме концерт, встановлять спеціальні екрани для тих, хто не потрапить всередину. А після концерту на полтавців чекає 20-хвилинний феєрверк. Андрій Данилко на День міста приїхати не зможе, відзначив міський голова – він за кордоном. Однак на приїзд зірки очікують 27-го вересня – тоді в палаці дозвілля «Листопад» йому і вручать відзнаку «Почесного громадянина Полтави», яка чекає на Данилка вже кілька місяців. Підключитися до добрих справ очільник міста закликав і присутніх політиків. Каже, міська влада буде дякувати всім партіям офіційно – за те, що вони вкладують гроші в конкретні справи.

Стрічка новин