Підтримуючи зверення міського голови Андрія Матковського до всіх небайдужих полтавців взяти участь у прибиранні міста, відзначилася молодь від Блоку Юлії Тимошенко – студенти ліквідовували сміттєзвали

Біля приватного сектору по вулиці Красіна на одному і тому ж місці смітник влаштовують постійно. Прибирати ж довкола своїх дворів мешканці не поспішають. Не проявляють активності і полтавці, які живуть у багатоповерхівках. До святкування Дня міста студенти від Блоку Юлії Тимошенко ініціювали та провели акцію чистоти. Так молодь прибрала територію поблизу житлових будинків по вулиці Героїв Сталінграда, яка заросла бур'яном та амброзією.

Розчистили активісти від звалищ сміття вулиці Нижньомлинську, Монастирську, прибрали у мікрорайонах Огнівка, Сади-1, 2. Таку роботу в Окрябрському районі Полтави проводять постійно, говорять представники районної влади, адже комунальні служби міста потребують допомоги у підтримці чистоти та наведенні порядку. Поки що боротьба - нерівна, адже смітники з'являються набагато швидше, ніж їх встигають прибирати.

Стрічка новин