Сьогодні завершилася електрифікація дільниці залізничного полотна на ділянці Гребінка-Люботин

На урочистості з цієї нагоди завітали генеральний директор «Укрзалізниці» Володимир Козак, директор Південної залізниці Віктор Остапчук, заступник Міністра транспорту та зв'язку Володимир Корнієнко та голова Полтавської обласної ради Олександр Удовіченко.

Відкривали новий відрізок електрифікованої дільниці залізної дороги на станції Огульці Харківської області, якій від 7-го вересня присвоєно ім'я Олександра Пучка – одного із керівників Південної залізниці. Електрифікація – це новий рівень обслуговування пасажирів, говорить заступник Міністра транспорту та зв'язку України Володимир Корнієнко. Адже серед переваг для пасажирів – швидкість руху, більш комфортні сучасні вагони, покращення екологічних норм.

Висловили вдячність залізничникам і представники обласного самоврядування Харківщини та Полтавщини.

Зазначив також Олександр Удовіченко, що електрифікація залізної дороги – це вагомий крок. Та аби позитивні результати були і надалі, (цитата) уряд має працювати не один рік, а хоча б декілька, а краще 5 років. А тому закликав громадян, роблячи вибір, керуватися не емоціями, а аналізувати вчинки.

Завершення електрифікації ділянки Гребінка-Люботин, стратегічного напрямку Київ-Харків, наголосив генеральний директор «Укрзалізниці» Володимир Козак, відбулося завдяки зусиллям нині діючого уряду.

В планах на майбутнє – до проведення Євро-2012 електрифікація ще шестисот кілометрів шляху в Харківській та Полтавській областях. Для цього уже навіть закуплена необхідна техніка та розроблена програма. Щодо швидкісних потягів, то вони будуть курсувати, запевнив Володимир Козак, уже через 2-3 роки.

Стрічка новин