Історія з виселеннями мешканців гуртожитку, який знаходиться за адресою вулиця Маршала Бірюзова, 96, про яку ми вже розповідали, має закінчитися

На початку тижня будинок перейшов у комунальну власність міста. Нагадаємо, завод газорозрядних ламп, якому раніше гуртожиток підпорядковувався, позивався до деяких мешканців багатоповерхівки і вимагав їх виселення. Мотивуючи це тим, що вони деякий час не проживали у своїх квартирах. Останні заявляють, що це - неправда, і звинувачують у неправомірних діях керуючого санацією заводу. Мовляв, саме він - ініціатор цих судових позовів, бо має на квартири свої плани. Тепер, з перехОдом гуртожитку у комунальну власність міста, його мешканці зможуть приватизувати свої квартири, а значить, виселити їх вже ніхто не зможе.

Перехід гуртожитку по Бірюзова, 96 від заводу ГРЛ у комунальну власність міста на особистий контроль взяв секретар міської ради Олександр Козуб, коли мешканці будинку йому особисто поскаржились на затягування цієї справи. Відповідне рішення сесія міськради прийняла ще у грудні, але остаточно гуртожиток на Бірюзова перейшов у комунальну власність міста, на баланс 7-го ЖЕДу, тільки на початку цього тижня - після втручання у проблему Олександра Козуба. З цього приводу секретар міської ради і зустрівся з мешканцями багатоповерхівки.

Об'єднання співвласників багатоповерхових будинків - скорочено ОСББ - тут вже існує - поки що до нього увійшли менше десятка власників квартир. З переходом гуртожитку у власність міста його мешканці зможуть приватизувати свої квартири - відповідне рішення має прийняти виконком міськради, запевнив Олександр Козуб - і приєднатися до уже існуючого ОСББ або створити власне. Поки цього не сталося - будинок обслуговуватиме 7-й ЖЕД. З цього приводу керуючий санацією заводу ГРЛ, якому до цього підпорядковувався гуртожиток, висловив свої співчуття начальнику цього ЖЕДу. Каже, будинок непростий, і з передачею його у комунальну власність міста проблеми тільки починаються. Прокоментував він й ідею створення на базі гуртожитку ще одного ОСББ.

Користуючись нагодою, мешканці гуртожитку поскаржились і на судові позови про виселення, ініційовані тепер уже колишнім власником будинку - заводом ГРЛ. Позовні заяви мотивуються тим, що люди деякий час не проживали у своїх квартирах. Кажуть, насправді за цим стоїть керуючий санацією заводу Володимир Матлаш, бо має свої плани на кімнати - вигідно їх продати. Ірина Кохлікян справу у суді виграла, але позивач подав на апеляцію.

Секретар міської ради Олександр Козуб впевнений, що тепер, з переходом гуртожитку по Бірюзова 96 у комунальну власність міста, виселення з багатоповерхівки припиняться.

Стрічка новин