Пряма телефонна лінія під назвою «Суспільство проти корупції» пройшла у стінах обласної державної адміністрації

Цю спільну акцію провели управління державної служби Головного управління держслужби в Полтавській області, управління СБУ, податкова адміністрація та управління МВС в області. Тема телефонної розмови – забезпечення дотримання в області антикорупційного законодавства.

Ось так проходила спільна телефонна лінія та прес-конференція, яку проводили начальник держслужби області Олександр Черчатий, представники МВС, СБУ та податкової інспекції. Започаткувала її Держслужба України. Цей захід спрямований на запобігання проявів корупції серед державних службовців, працівників силових структур та посадових осіб місцевого самоврядування. Крім того, це дає громадянам можливість отримати інформацію щодо порядку подання декларацій про доходи і видатки держслужбовців, посадових осіб місцевого самоврядування, а також щодо форм, методів здіснення контролю за діяльністю останніх. Втім, такі лінії допомагають не лише громадянам.

В червні цього року така акція вже проводилася. Як і обіцяли представники вказаних служб, вона стала щоквартальною. Цього разу упродовж години зафіксували 14 дзвінків. Втім, питання стосувалися роз'яснення законодавства – податкового або адміністративного. Лише один дзвінок був безпосередньо пов'язаний з темою. Правоохоронці взяли ці відомості до уваги та пообіцяли розібратися у фактах порушення законодавства. Два звернення було навіть з-за меж нашої області – з Ірпіня та навіть Київської облдержадміністрації.

За словами представників силових служб, серед засобів, які б могли суттєво вплинути на рівень корупції, вони бачать підвищення заробітньої плати (зокрема працівникам МВС та освітянам).

Стрічка новин