Підтримувати таланти у Полтаві – один з пріорітетних напрямків у роботі міської ради

Остання знаходить час та кошти для проведення різноманітних спеціалізованих виставок, конкурсів як любительських, так і професійних, на призи для переможців. Цими днями у Галереї мистецтв підбивали підсумки першого етапу Міського молодіжного фотоконкурсу під назвою «Портрет міста в порах року», а у музеї Панаса Мирного відкрилася персональна виставка фотографа Сергія Назаркіна.

Нині підбили підсумки першого етапу Міського молодіжного фотоконкурсу під назвою «Портрет міста в порах року», що тривав з квітня. Ініціатором заходу виступив міський голова Полтави Андрій Матковський.

На конкурс представили 30 робіт. Кращих же визначали у двох номінаціях: «Вільна тема» та «Міський пейзаж», перможцями в них відповідно стали Оксана Чебіна та Юрій Маканов. Приз міського голови дістався Марині Орловій за роботу «Зимовий пейзаж». Усім переможцям презентували грамоти та цінні подарунки, серед яких – фотоапарати, плеєри, телевізори. Планують до святкування 300-річчя Полтавської битви, повідомив міський очільник, видати альбом, до якого також увійдуть кращі роботи конкурсантів.

Загалом міський фотоконкурс проходить у 4 етапи. Другий розпочинається уже цієї осені. Участь у ньому можуть взяти всі бажаючі полтавці віком від 18 до 35-ти років.

У музеї Панаса Мирного відкрилася персональна виставка фотографа видання «Полтавський вісник» Сергія Назаркіна. Загалом це – одинадцята його експозиція, вона складається з 50 робіт і присвячена Дню міста. Тематика – різноманітна: від спортивного життя Полтави та природи до соціальних і духовних тем. Митця привітав міський голова Андрій Матковський та вручив йому письмову подяку. За 30 років творчої діяльності у доробку Сергія Назаркіна – участь у багатьох фотоконкурсах, його фотографії можна знайти на сторінках багатьох публіцістичних та історичних видань про Полтаву. Його роботи потрапили до конкурсу газети «День» і об'їздили з виставкою всю Україну та побували за кордоном. Сергій Назаркін вважає, що такі зустрічі, коли люди можуть подивитись та висловити свою думку про фотороботи, дозволяють йому подивитись на власну творчість збоку. Автор експозиції пообіцяв не зупинятися на досягнутому, тим паче, натхнення він черпає у повсякденному житті.

Стрічка новин