Інтерактивні дошки, які працюють від дотику і спеціальних маркерів, сьогодні двом полтавським школам презентувала міська влада

Придбали їх на кошти меценатів як подарунок освітянам до Дня міста. До речі, одне таке диво техніки коштує 25 тисяч гривень.

Досі інтерактивні дошки мали тільки три полтавські школи. Ще двом до Дня міста їх вручив міський голова. У 17-й гімназії на презентацію унікальної дошки зібралася більша частина вчителів. Таке диво техніки має спеціальний мультимедійний проектор. На дошці можна переглядати фото, відеопрезентації, демонструвати завдання для учнів з будь-якого предмету, писати формули та малювати. Дошка працює від дотику, а позначення на ній потрібно робити спецільнам маркером. Коштує вона 25 тисяч гривень – гроші на два таких придбАння для полтавських освітян виділила компанія «УТН-Восток», більш відома потавцям під торговою маркою «Укртатнафта».

Директор 17-ї гімназії запевняє, що така дошка відкриває нові можливості в навчанні.

Оглядаючи 17-ту гімназію, міський голова не обминув увагою і нового, так званого «антивандального» спортивного майданчика, який знаходиться біля школи. У Полтаві вже встановлено 4 таких, зазначив Андрій Матковський. У п'ятницю відкриють ще один – біля 4-ї школи.

Ще одну інтерактивну дошку міський голова вручив 11-й школі. Там її презентували і вчителям, і учням у актовій залі закладу.

Стрічка новин