У всеукраїнських засобах масової інформації з'явилася новина про те, що через знайдену у Ворсклі кишкову паличку у Полтаві закрили усі міські пляжі

Проте епідеміологи заспокоюють – збудників інфекційних захворювань у нас не знайдено.

Як виявилося, за результатами лабораторних досліджень у Полтаві справді закрили пляжі, але не всі.

Постановою головного державного санітарного лікаря міста Полтава купатися на цих пляжах заборонено. На щастя, у річці не виявили збудників інфекційних захворювань. Проте дослідження показали - пляж на Дублянщині, яким опікується Леніньский райвиконком, цілком придатний для купання, усі показники тут у нормі. Взагалі, благоустрій пляжів міста – у нормі, але на якість самої води у річці, на жаль, СЕС вплинути не може. Тому і беруть санслужби проби річкової води щотижня, аби постійно реагувати на її вміст.

Результати останніх проб будуть відомі за два дні, тому, можливо, зовсім скоро полтавці зможуть цілком спокійно відпочивати на берегах міських пляжів. Проте, не треба забувати про правила поведінки під час відпочинку на воді. З початку року на водоймах області загинуло 93 людини, з них 11 - лише за останній тиждень. Основна причина нещасних випадків - порушення правил безпеки на водних об'єктах. Тож еменесники закликають - пильнуйте себе та купайтеся лише у відведених та дозволених для цього місцях.

Стрічка новин