Юлія Тимошенко під час відвідування Полтавщини завітала на підприємство «АвтоКраЗ», що у Кременчуці

Лідерка політичної сили зустрілася із підприємцями, презентувала проект програми розвитку малого і середнього бізнесу. В його рамках Юлія Тимошенко пропонує скасувати ПДВ та запровадити довічне ув'язнення для корупціонерів, ввести, як у більшості розвинутих країнах світу, опосередкований порядок.

На підприємстві «АвтоКрАЗ» Юлія Тимошенко зустрілася із підприємцями, презентувала їм проект розвитку малого і середнього бізнесу. Говорить, проблеми такого бізнесу знає добре: у родині Тимошенко 4 малих підприємці. Проектом назвали тому, що підприємцям пропонують доопрацювати його, внести свої пропозиції на сайті політичної сили. Першим з 3-х блоків проекту має стати допомога на старті бізнесу, в тому числі – і з кредитуванням. Дві проблеми, з яким стикається кожен малий підприємець, це відсутність довгострокових кредитів - максимум на 3 роки - та майна під заставу кредиту. Стартові кредити Юлія Тимошенко планує надавати строком від 5 років, а гроші у банках можна буде взяти під бізнес-план. Щодо українських податків, то тут лідер блоку пропонує поступово переходити як і більшість розвинутих країн до опосередкованого податку - системи, за якої податок входить до вартості товару.

Це значить, що Україна має стати однією з перших країн, де ПДВ має бути скасований, бо він складний для нарахування, сплати та надто корупційний, продовжує Юлія Тимошенко. Щодо пенсійного забезпечення, то тут її команда пропонує ввести персональні пенсійні рахунки.

Після «АвтоКраЗу» Юлія Тимошенко провела прес-конференцію та виступила на мітингу підтримки своєї політичної сили.

Стрічка новин