У Полтаві вже незабаром з’явиться «МІСТО ХАБ»

Це вільний просвітницький простір, де формується новий інтелектуальний потенціал міста,  кожен може цікаво та корисно проводити своє дозвілля, навчатися, розробляти власні проекти розвитку Полтави, генерувати нові ідеї. Розміщуватиметься новий громадський простір по вулиці Спаська, 10  в приміщенні колишнього магазину кондитерських виробів "Домінік".

Задля реалізації цієї ідеї в громадську організацію «МІСТО ХАБ» об’єдналися представники різних громадських організацій, бізнесу, креативної індустрії,  ІТ -сектору економіки, молодіжних, волонтерів Полтавського батальйону небайдужих. Власне саме приміщення надає Православна церква України, яка є партнером цієї ідеї. За словами архієпископа Полтавського і Кременчуцького Федора -  це не релігійний, а світський проєкт.

Федір, архієпископ Полтавський і Кременчуцький ПЦУ
- Тут буде кав’ярня, простір, де людина може приходити, проводити якісь ділові зустрічі, просто посидіти за кавою, попрацювати з комп’ютером. Тут проводитимуться різні заходи, бо планується невелика зала. Простір буде рухомий, багатофункціональний. 

Віталій Володченко, голова ГО «МІСТО ХАБ»
- У нас націлено на взаємодію між владою, громадою, бізнесом на співпрацю, на спільні проекти і вирішення якихось нагальних питань… В інших містах це працює, тому я впевнений що в нас теж це запрацює, бо вже є активні люди, які готові долучитися, інвестори, і з часом їх буде більше. Просто треба більше доводити про те, що ми створюємо. 

Власник кав’ярні «Кавун» Андрій Безкоровайний говорить, що намагається зробити Полтаву комфортнішою, тож коли запропонували долучитися до проєкту одразу погодився.

Андрій Безкоровайний, власник кав’ярні «Кавун»
- Тому що все це повністю співпадає з моїми внутрішнім відчуттям, моїм баченням як має щось змінюватися. Я цілком вірю, що через бізнес, через підтримку цього проєкту може змінюватися і місто тому що кав’ярні «Кавун», яка буде тут теж буде віддавати 80% прибутку на громадські проєкти. 

Тож зараз в цих кімнатах проводиться ремонт, а представники громадської організації «МІСТО ХАБ» запрошують до співпраці однодумців, інвесторів.

Наталя Баранник, співзасновниця ГО «МІСТО ХАБ»
- Ми зараз маємо вже приміщення, в якому можемо створювати хаб, більше не вистачає залучення ще більшого кола однодумців, щоб вони інвестували в нашу ідею свої гроші, стати співзасновниками і в нас хаб працюватиме за моделлю коли співзасновники, люди інвестують свої гроші і вони матимуть право приймати рішення щодо подальших ресурсів, які хаб буде генерувати.  

Засновники «МІСТО ХАБ» сподіваються що проект буде самоокупним та почне генерувати свій бюджет для малих проєктів, які будуть максимально корисними для полтавців. 

Стрічка новин