Зведений загін поліції Полтавщини вирушив на схід країни для підтримання публічного порядку та безпеки

Під час чергової ротації, головний поліцейський Полтавщини Іван Вигівський побажав бійцям успішного виконання бойових завдань на сході країни та щасливого повернення додому. Також він повідомив про суттєве поліпшення умов проживання особового складу в зоні ООС та збільшення автопарку батальйону патрульної поліції особливого призначення «Полтава», що значно покращить мобільність поліцейських під час забезпечення правопорядку та надання допомоги людям. Деталі у сюжеті.  

Звертаючись до колег, начальник обласного Главку поліції Іван Вигівський зазначив, що всі досвідчені та неодноразово брали участь у забезпеченні публічного порядку й безпеки на сході країни. Тож чітко усвідомлюють куди і навіщо їдуть. Подякував за мужність, відвагу, витривалість та стійкість.
Також полковник поліції наголосив, що спільно із місцевими органами влади та самоврядування в зоні проведення ООС вдалося значно покращити побутові умови проживання зведеного загону поліцейських Полтавщини.

Іван Вигівський, начальник поліції Полтавщини
- Ми постійно вдосконалюємо матеріально-технічну базу та оснащення підрозділу, змінено побутові умови. Крім того, за останні два місяці виділено 3 транспортні засоби. Це великий автобус, який вже в ООС. Минулого місяця рено дастер на день поліції ми вручили ще мікроавтобус рено. 

Насамкінець Іван Вигівський представив особовому складу новопризначеного командира батальйону патрульної поліції особливого призначення «Полтава» – майора поліції Дмитра Хміля та настановив бійців зведеного загону дотримуватися незмінного курсу Національної поліції щодо захисту прав та інтересів мирного населення, а також підтримання правопорядку та безпеки на території проведення Операції об’єднаних сил.

Сергій Сапа, керівник зведеного загону поліції Полтавщини
- Сьогодні ми відправляємося в чергову ротацію. У тому ж складі, на заміну своїх бійців. Задачі залишаються незмінні: робота на блокпостах і автомобільних блокпостах, перевірка громадян на виявлення незаконних збройних формувань, всі люди готові до виконання своїх завдань. 

Стрічка новин