У Полтаві відкрилась нова клінінгова служба «Армія чистоти»

Яка спеціалізується на прибиранні не тільки будинків та прибудинкових територіях, а ще й на покосу газону, прибирання під'їздів та навіть надання послуги хатньої працівниці. Наша знімальна група побувала на відкритті. 

Мрія про створення клінінгової фірми до полтавки Марини Бережної прийшла ще у дитинстві. Вона дуже полюбляла старий фільм «Пригоди Електроніка», де говорили про роботів, які спростять людям життя.

Марина Бережна, директорка клінінгової служби «Армія чистоти» 
- Це багато років сиділо в моїй голові, я чекала поки з’являться роботи. І Kärcher дав мені таку можливість. Тому, що в них все роботизовано, мінімум людської роботи і гарна заробітна плата людям.

Однією із переваг служби «Армія чистоти» є - використання протиалергенних засобів для миття. Пані Марина говорить, для неї важливим аспектом є безпека людей та довкілля.

Марина Бережна, директорка клінінгової служби «Армія чистоти» 
- Справа в тому, що я в домі прибираю простим, звичайним милом уже багато років. Я перу звичайним милом, я вважаю, що це дуже добре. Так, як я по професії хімік-лаборант бактеріологічного аналізу і вважаю, що хімія в будинку взагалі не потрібна.

Прийшли привітати з відкриттям клінінгової служби поважні гості та друзі пані Марини.

Олена Савіна, друга краса країни 2020
- Я прийшла поздоровити чудову людину - Мариночку, у всіх її починаннях. Хочеться побажати їй всього самого найкращого, побажати їй процвітання, чесних конкурентів. І найголовніше гарних співробітників.

Скористалися клінінговими послугами служби «Армія чистоти» і бізнес-центр «Соборний». Там говорять, чистотою задоволенні на сто відсотків.

Сергій Вінніченко, директор бізнес-центру «Соборний» 
- Вони представили свої послуги по прибиранню після будівельних робіт даної фасадної групи. Як ви бачите тут все красиво, прибрано, гарні спеціалісти. Так, що рекомендую їх, вони дійсно працюють на совість, а не на гроші.

Та найголовніше, що зазначає пані Марина, вона відкрила службу «Армія чистоти» для того аби люди могли отримувати гідну заробітну плату в Україні, а не за її межами. 

Стрічка новин