У с. Єнківці відзначали свято криниці імені М. Коцюбинського

У селі Єнківці Лубенського району відзначали свято криниці імені Михайла Коцюбинського. Його щороку традиційно проводять у день села. Особливістю святкувань є відомий в цій місцині ярмарок, який тут з давнини влаштовували на Параскеву П'ятницю. А сучасні ярмарки з сучасними фотозонами, спортивними змаганнями для молоді та місцями для відпочинку. 

На святі вітали найстраших і найменших жителів сіл, тих, хто прожив у парі 50 років, тих, хто має багато діток та хто відзначається довголіттям. Як зазначив селищний голова, такі заходи влаштовують, аби люди різних старостатів перезнайомилися та згуртувалися.

Оксана Цимбал, заступник голови Лубенської районної ради
- Дуже приємно спостерігати, що до цього свята долучилися як місцеві жителі, так і люди з сусідньої територіальної громади Лубенської. І хотілося би вже на наступний рік бачити вже більш розширений захід. Можливо, нехай долучаються і більші громади. Щоб люди бачили і відроджували свої культурні надбання.

Анатолій Тітенко, селищний голова Новооржицької селищної ради
- На мальовничих полянах біля чудодійної криниці і чудодійного джерела в далекому 20 столітті сюди приїздив наш український письменник Михайло Коцюбинський. І сьогодні ця чудодійна криниця живе і працює. А ми дегустуємо сьогодні чарівні страви, відпочиваємо на цьому лузі, п’ємо цілющу воду із цього чудодійного джерела. Тож всім бажаю здоров’я, миру, добра, благодаті Божої і всього найкращого.

Стрічка новин