Літо у самому розпалі, але не для спортсменів

Їм постійно необхідно продовжувати свої тренування, щоб до нового сезону підійти у гарній формі. Вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл Полтави об'єднують тренувальний процес з розвагами та оздоровленням в таборі «Олімпійські надії». Сьогодні в таборі відкрилася друга табірна зміна. Наші кореспонденти побували на відкритті. 

Відкриття табірної зміни - це завжди свято, особливо для дітей. А в таборі «Олімпійські надії», відкриття завжди супроводжується концертною програмою, розвагами, веселощами і обов'язково дискотекою. Так було і цього разу, під час відкриття другої табірної зміни.

Марина Засенко, директорка СДЗОВ «Олімпійські надії»
- Сьогодні стартує друга оздоровча зміна, але не просто зміна. А зміна «Літо офлайн», дійсно всі дуже чекали на ту годину, на це літо, коли всі зберуться разом. І особливості у тому, що в нас відпочивають саме діти ДЮСШ міста Полтава. І в нас  сьогодні буде не звичайне відкриття, адже це буде не лише концертна програма, а це будуть показові виступи всіх спортсменів, всіх чемпіонів, найкращих дітей України.

Відвідати всіх спортсменів-відпочивальників «Олімпійських надій» приїхали поважні гості.  Оскільки табір знаходиться у комунальній власності міста, відтак, влада і опікується ними. І допомагає у розвитку здорової нації.

Ігор Кислов, начальник управління у справах фізичної культури і спорту ПМР
- Це друга табірна зміна. Перша зміна у нас пройшла, було оздоровлено 90 діток, в зв’язку з тими карантинними обмеженнями, які були з коронавірусом. В цю зміну у нас буде 120 діток. Ми бачимо, що кожного разу більш дружні, хлопці та дівчата підготовлені приходять. Тому, що в нас кожну зміну оздоровлюються спортсмени різних видів спорту.

Приїхав привітати з відкриттям міський голова Олександр Мамай. Він говорить, за 10 років табір повністю модернізували до сучасності. Закупили нові меблі, відремонтували будиночки, побудували сучасні безпечні майданчики для заняття футболом та баскетболом.

Олександр Мамай, міський голова Полтавської ТГ
- Приємно дивитися, коли ти сам прийняв активну участь у створенні цього табору. Я думаю, ви всі бачили що тут було 10 років тому, і що сьогодні. Хочеться розширяти його ще більше й більше. Коли спілкуюся з директором, вона говорить, що бажаючих вдвічі більше ніж відпочиваючих. Будемо звертати на це увагу, тому що майбутнє нашого міста й країни в руках підростаючого покоління.

Міський голова приїхав не з пустими руками, а з подарунком - сертифікат на придбання шахового ігрового комплексу. Олександр Мамай впевнений, дітям потрібно розвиватися не тільки фізично, а ще й розумово. Більшість дітей у таборі відпочивають не вперше. Вони також бачили, як розвивався табір. Подобається він їм за комфортні умови.

Єлизавета Ромас, відпочиваюча 
- Я тут вже третій раз. Тут команда, ліс, тут все подобається. Тут все дуже гарно та весело.

Юлія Кобушко, відпочиваюча
- Хочеться, щоб продовжували його розвивати. Я вважаю, що тут добре ставляться до дітей, тут чисте повітря, тут багато річок. Обслуговування тут на вищому рівні, завжди чисті кімнати.

А тим часом поки інші діти відпочивають вдома, жителі табору «Олімпійські надії» запалюють своє олімпійське вогнище. Наступні дні вони - одна дружня спортивна родина.

Стрічка новин