Яка компанія буде запроваджувати електронний квиток у Полтаві?

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету вирішувалося питання: яка організація буде запроваджувати електронний квиток у місті? 2 компанії: ТОВ «ФАРГО СІСТЕМС» та ТОВ «СМАРТ-ТИКЕТ ТЕХНОЛОДЖИ» презентували свої версії майбутнього нововведення у Полтаві. 

Під час конкурсу спікери демонстрували основні досягнення компаній в цій галузі за останні роки. Питання виникали як у депутатського складу, так і в конкурсного комітету. Але, переможця, який запровадить безготівкову систему оплати проїзду в громадському транспорті Полтави, сьогодні не було обрано.

Артем Іванюк, начальник відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку
- Конкурс проходив більше 2 годин. Так, як був опрацьований великий об’єм інформації, але було поставлено багато запитань як до одної, так і до іншої організації, було прийнято рішення, що підведення підсумків переноситься на декілька днів. Ми так думаєм, що до кінця тижня ми ще раз запросимо ці дві організації. Можливо конкурсний комітет і громадськість поставлять ще якісь питання. Але ми думаємо, що до кінця цього тижня питання стосовно переможця буде вирішене.
 

Стрічка новин