На Полтавщині перейшли до 5-ої ланки вакцинації

Про це повідомили на апаратній нараді у голови Полтавської облдержадміністрації. Нині область за показниками й темпами вакцинації посідає друге місце в Україні після Києва. Про ситуацію з коронавірусною інфекцією та темпами вакцинації дивіться у наступному сюжеті. 

Нині в області на COVID-19 хворіють 295 пацієнтів, з яких у стаціонарі перебувають 54 особи. Про це проінформував директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак. Він зазначив, 11 пацієнтів підключені до апаратів ШВЛ, 22 знаходяться в палатах інтенсивної терапії.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА
- Можу наголосити, що найбільше в області щеплено вакциною CoronaVac - 70 803 особи,  Pfizer -  49 964, AstraZeneca - 42 998. Ви бачите, яка сьогодні кількість і яка сьогодні ситуація. Щодо завершених, які отримали другу дозу вакцини отримали понад 72 тисяч осіб.

В області працює 90 стаціонарних пунктів щеплень та 57 мобільних бригад. Понад 60 пунктів щеплення планується відкрити у найближчий час. Віктор Лисак зауважив, вже  перейдено до 5 етапу вакцинації, коли щепити можуть різні категорії людей. Будуть мотивувати людей вакцинуватися за допомогою нетрадиційних методів.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА
- Розсилка через Водафон, смс-повідомлення. Зараз наша задача з вами шановні колеги,  продумати особливо в тих 5-ти центрах вакцинації, щоб ми проводили якісь розіграші призів, тобто стимулювали людей прийти на пункти щеплень.

Голова облдержадміністрації подякував усім за свідому позицію. Але наголосив, що потрібно збільшувати темпи вакцинації.

Стрічка новин