У Хоролі відбулися перегони «Drag Racing»

За першість змагалися любителі швидкості, драйву й екстремальних відчуттів з різних куточків України. Детальніше дивіться далі у сюжеті. 

Цей активний вид спорту став досить популярним в Хоролі серед власників позашляховиків і любителів екстремальної їзди по важких треках з безліччю перешкод. Сьогодні беруть участь у змаганнях команди з Полтави, Кременчука, Лубен, Миргорода, Києва, та Харкова. Як розповідає голова громадської організації «Автомобільна ліга України», такі видовищні змагання вони проводять вже 5 років поспіль. І щораз виходять все потужніше. Завдяки цим заходам організатори хочуть популяризувати серед молоді розвиток автоспорту.

Артур Олексенко, голова ГО «Автомобільна ліга України»
- Змагання з Drag Racing - це заїзди на 402 метри. Сьогодні заїзди у нас відбуваються на телеметрії - це відповідний світлофор, який показує час проходження даного треку. Це дуже цікаво, і круто. 

Тут учасники змагаються на швидкість. Всі дані фіксуються автоматично, тому згодом можна дізнатися всю інформацію щодо заїздів: швидкість, гальмування, час реакції та час проходження ділянки. Долучаються до змагань і команди байкерів.

Олег, байкер з Хорола
- Ми активні мотолюбелі. Часто відвідуємо всякі фестивалі, які відбуваються на тематику мотоспорта. Ми дуже часто підтримуємо мотоспорт. Дуже приємно, що у нас знаходяться ентузіасти, які підтримують це. Це велика подія для нашого регіону і для молоді для підростаючого покоління, щоб вони знали, що є мототехніка. Вона звісно небезпечна, треба знати і вміти, як з нею поводитися. 

«Drag Racing» - це перегони на прискорення, що проводться на прямій трасі. Особливу популярність змагання цього типу здобули в США, де вони проводяться вже більш як півстоліття. А у «Автомобільній лізі України» повідомили: обов’язково планують ще проводити такі заходи. Поки вирішується питання: де і у якому форматі.
 

Стрічка новин