У Полтаві пройшов фестиваль фарб «ColorDay»

Проходив він у полтавському парку «Перемога». Організували та провели його команди молодих людей з Ніжина, які влаштовують фестивалі фарби у різних містах України. Наші кореспонденти побували на цьому фестивалі. 

Рожева, жовта, зелена та фіолетова - ця кольорова палітра витала в повітрі у парку Перемога цими вихідними. А все через фестиваль фарб, який організували, для того аби зробити життя яскравішим після довготривалого карантину.

Аделіна Коваль, співорганізаторка фестивалю 
- Початок пішов від Індійського фестивалю фарб, свято весни. Так, як у нас весною ще трішки холодно для такого фестивалю, він потребує відкритого одягу ми вирішили проводити його літом. Їздимо по всім великим містам так і потрапили до Полтави.

На фестиваль прийшли близько двох сотень полтавців різного віку. Кожен з них придбав собі по декілька пакетиків холі-фарби. Батьки привели своїх дітей аби ті трішки побавилися, але коли прийшли на фестиваль, то почали кидатися фарбами й вони разом з малечею.  

Інна, полтавка 
- Ми побачили, що таке буде в Полтаві. Вирішила дитину повести і хресника, дуже весело, сама не сподівалася, що буду таке робити.

Альона, полтавка 
- Прочитала у фейсбуці, що буде такий фестиваль фарб і вирішила, що мені з роботою і діткам, це буде позитив, це буде шикарний відпочинок. Отримаємо багато позитивних активних емоцій. Обкидаємося всі фарбами.

Під час фестивалю організатори влаштовували для учасників масові кольорові вибухи, фарбову бійку між хлопцями та дівчатами, обирали найбільш розфарбованих гостей фестивалю, а також найкраще фото в Instagram.

Стрічка новин