Передвиборна кампанія активно розпочалася тільки у вересні, говорять активісти Черкаської обласної організації Комітету виборців України

Під час просвітницького автопробігу «Вибори-2007. Перезавантаження» трьома центральними українськими областями – Черкаською, Кіровоградською та Полтавською – вони інформують громадян про особливості цьогорічних виборів, і закликають українців обов'язково прийти на дільниці, аби їхнім голосом не міг скористатись хтось інший.

Черкаська обласна організація Комітету виборців України провела аналіз 5 партій, які складали минулий парламент, і двох, які за оцінками соціологів мають шанс увійти до нової Верховної Ради. До брошури «Прийди, подумай, проголосуй!», яку представляли у Полтаві, увійшов перелік партій і блоків та персональні списки кандидатів. Як поінфоромували активісти Комітету виборців України, від центральних областей найбільше кандидатів - представники Соціалістичної та Комуністичної партій.

Серед порушень, які уже помітили у Комітеті виборців, прихована політична реклама і в державних, і в комерційних ЗМІ. Розгулу ж чорного піару, на відміну від попередніх виборів, нині немає. Порушують виборче законодавство в основному керівники.

Особливу увагу Комітет виборців закликає звернути на зміни, яких зазнало чинне законодавство. Якщо українці не проявлять активність та їх проголосує менше 50%, вибори не відбудуться.

Стрічка новин