Своє професійне свято кожну третю суботу вересня відзначають українські фармацевти

Як окреме свято День фармацевта існує не так давно – з 1999 року. До цього їх вітали разом із медиками. Поява окремого дня – це визнання важливості праці аптекарів. Із професійним святом привітали і фармацевтів Полтави, зокрема, співробітників мереж «Велес» та «ЮНСОН».

Перші фармацевти з'явилися в Київській Русі ще у 15 столітті. Спочатку населення їм мало довіряло, вважало їх чаклунами. Згодом при російському дворі виникла перша офіційна аптека. Але вона була доступна лише для царської родини та вельмож. Нині фармацевтика - одна з провідних галузей медицини, а населення та медичні заклади сьогодні можуть вибирати кращих з кращих. Лор-клініка Української медичної стоматологічної академії віддала перевагу мережі аптек «Велес». Критеріями такого вибору послужили якість ліків, швидкість їх доставки, обслуговування.

Окрім лор-клініки мережа аптек «Велес» працює із діагностичним центром, салонами здоров'я і краси, 4 лікарнею, міськими поліклініками. В асортименті аптек – більше 5 тисяч найменувань. Розташування відділень - у мікрорайоні Алмазний - у першу чергу зручне для мешканців навколишніх будинків. Завжди вигідно мати аптеку під рукою. До того ж у мережі «Велес» постійно діє 5% знижка для пільгових категорій населення. Але до Дня міста у мережі започатковують ще більш вигідні для покупців умови обслуговування.

Так, скажімо, корвалол для пільгових категорій населення змінює свою звичну ціну 1.95 на 1.50, омез зі знижкою коштуватиме не 7 гривень, а 5.60. Усі спеціалісти мережі аптек «Велес» мають провізорську вищу освіту. Вигідним для клієнтів є не лише розташування аптек, а й графік їх роботи - з 7.30 до 21 години.

День фармацевта святкуватимуть і працівники мережі аптек «ЮНСОН», мережі, яка вже протягом 14 років є одним з лідерів на фармацевтичному ринку Полтавщини. Обслуговують полтавців та жителів області 22 аптеки цієї фірми, 8 з яких розташовані в обласному центрі. Усі медикаменти обов'язково зареєстровані на території України. Цікавим у «ЮНСОНІ» є те, що в кожній аптеці на вимогу покупця можуть пред'явити сертифікат якості, а також вказані телефони Інспекції із захисту прав споживачів. Це свідчить про те, що заклад є повністю відкритим, і до якості продукції тут підходять з повною відповідальністю. Усі нові препарати проходять тут спеціальну презентацію та вивчення. Асортимент продукції - величезний, судіть самі - одна така аптека має у продажу від 3 до 5 тисяч найменувань товарів. Заходячи до юнсонівської точки можна навіть не запитувати, чи є необхідний препарат - відповідь очевидна. Якщо ж мова йде про спеціалізований, рідкісний препарат, то в кожній точці можна зробити замовлення, і ліки будуть в наявності за 1-2 дні. «ЮНСОН» пропонує не лише ліки, а й продукцію лікувальної косметології, фітотерапевтичні засоби, обладнання для домашнього фізіотерапевтичного лікування, а також медичне обладнання - від градусників та шприців до електронних тонометрів та антибактерицидних випромінювачів. Що ж до цін, то в аптеках цієї мережі ліки коштують на 10-12% дешевше, ніж в інших. Тут діють 5% знижки для пенсіонерів, є й святкові знижки. Цікавою послугою від «ЮНСОНА» є клієнтські книжкИ, завдяки яким для постійних покупців діє 15 % знижка. Завдяки чековій системі, можна оформити замовлення на велику партію медикаментів, яку клієнтам видадуть на складі мережі, що по вулиці Маршала Бірюзова. Обслуговують у аптеках «ЮНСОН» і за кредитними картками будь-яких банків. Що ж до персоналу, то фармацевти та провізори фірми кожні 5 років обов'язково проходять курси підвищення кваліфікації, тому у їх професійності сумніватися не доводиться.

Стрічка новин