У Полтаві відкрили туристичний інформаційний кіоск

У Полтаві відкрили туристичний інформаційний кіоск

Новий інформаційний кіоск для туристів з’явився у Полтаві на Соборному майдані. Сьогодні його урочисто відкрили у рамках заходів з відзначення Міжнародного дня музеїв. Про що можна дізнатись за допомогою такого об’єкта – знає Аліна Боровик.

Це уже третій міський комунальний туристичний інформаційний кіоск. Вуличний – перший. Поставили його на Івановій горі – поблизу пам’ятного знаку першої писемної згадки про Полтаву.  

Олександр Мамай, голова Полтавської міської ТГ 

- Звідси і розпочинається вся туристична подорож всіх тих людей, які приїжджають до нашого міста. Мабуть, звідси він найбільше, кожен турист отримає інформації саме для того – куди йому треба попасти. Користуючись нагодою, хочу привітати всіх без виключення працівників музеїв із Міжнародним днем музеїв. Тому що, дійсно, всі ми прекрасно розуміємо, що не тільки краса врятує світ, а врятує світ і культура. А сьогодні слова краса, культура, мистецтво – це слова-синоніми.

Кіоск має 9 сенсорних «вікон». Тут можна знайти готелі, екскурсії, заклади харчування, визначні місця, календар дозвілля, номери екстрених служб. Придбали інформаційний кіоск у рамках міської Програми «Полтава туристична». Вартість – близько 190 тисяч гривень. Постачальник – «Сенсорні системи України». 

Богдан Муравський, представник ТОВ «Сенсорні системи України»

- Він дійсно відрізняється від тих, що уже встановлені у минулому році. Сподіваюсь, у кращу сторону. Відмінності, які є у ньому, – він більший по діагоналі – це 55 дюймів. Монітор професійний і висока яскравість. Тобто, він призначений для роботи на вулиці. Ламатись там нічого не повинно. Ми на це сподіваємось.

У рамках відзначення Дня музею під час відкриття туристичного кіоску працівникам міських музеїв подарували вебкамери для дистанційної роботи. 

Стрічка новин