Волонтерська допомога полтавців воїнам ООС

Полтавські волонтери і митці нещодавно побували із гуманітарною місією на Донбасі. Вони передали продукти харчування, маскувальні сітки та малюнки дітей військовослужбовцям ООС. Серед них чимало – й наших земляків. Разом із волонтерами на Донеччині була і наша знімальна група.

Анатолій Васевич, кореспондент

- Полтавські волонтери привезли в одну із військових частин, яка дислокується у Донецькій області, смаколики, паски, солодощі та іншу гуманітарну допомогу.

Для голови Полтавського обласного товариства політичних в’язнів та репресованих Анатолія Банного поїздок в зону проведення ООС – уже давно більше трьохсот. Цього разу він завітав на Донбас разом із полтавськими митцями.

Анатолій Банний, голова Полтавського обласного товариства політичних в’язнів та репресованих

- Ми приїхали до своїх друзів, із якими співпрацюємо. І їхнє постійне місце дислокація – с.Терентіївка Полтавського району. Тобто, це наша бригада, наші хлопці, які бережуть мир в Україні.

Військовослужбовці, серед яких – чимало полтавців, були раді візиту наших земляків.

Олександр Рябоштанов, військовослужбовець ООС

- Приємно те, що земляки не забувають – приїжджають. Приємно побачити земляків. І перед Новим роком, коли приїжджали. Знаєш, що не забувають.

Олександр Рябоштанов – водій аеромобіля, евакуює поранених. На Донбасі – із 2016 року. А от Оксана Корольова сама довгий час була волонтером. Із Полтави возила бійцям продукти. Два роки тому ж уклала контракт і стала військовослужбовцем ЗСУ. Каже: останнім часом волонтерів поменшало. І все ж подарунки їм постійно передають.

Оксана Корольова, військовослужбовець ЗСУ

- У нас дуже мало земляків залишилося, які дійсно займаються волонтерською діяльністю. Не можна сюди заїжджати. Так що посилки приходять з усієї України. У нас налаштування і бойовий дух на найвищому рівні.

Анатолій Банний, голова Полтавського обласного товариства політичних в’язнів та репресованих

- Волонтерський рух не припиняється. Ми змушені тримати, що в Полтаві, що тут, ми повинні тримати Україну. Коли йде війна, я думаю, що якраз волонтери підтримують психологічний настрій наших вояків на захист суверенітету нашої незалежної держави.

А ще психологічний настрій наших воїнів підтримують місцеві мешканці, які живуть на Донбасі, неподалік лінії зіткнення.

Микола Олексійович, мешканець с.Кодема Донецької області

- Ми тут народилися на Україні, ми – українці. Я проти того, щоб хтось прийшов у нашу хату. Не треба нам нікого. Нехай росіяни ідуть у Росію, американці – в Америку, китайці – у Китай. Ми самі не дурніші за них. Ми – українці. Оце я вам хочу сказати. І Україну ніхто ніколи не забере.

- Слава Україні! Героям слава! Слава нації! Смерть ворогам!

- Україна понад усе!

Стрічка новин