У Полтаві почали з'являтися нові таблички з назвами зупинок

Але вони – теж з помилками. Недоліки помітив транспортний блогер Назарій Никончук. Деякі фото опублікував в соцмережах. Що з цього вийшло і чи реагують комунальники, з'ясовувала Анна Ружін.

Анна Ружін, кореспондентка 

- Наприкінці березня на зупинках громадського транспорту з'явилися схему руху транспорту, але вони були з помилками. Наразі ситуацію виправили і почали монтаж табличок з назвами зупинок. Але тут також виявилися недоліки.

Помилки виправили лише орфографічні, а от змістове наповнення інформації – все ще недосконале, додає транспортний блогер Назарій Никончук. Нові таблички з написами назв зупинок – з помилками.

Назарій Никончук, транспортний блогер 

- Наприклад, на Оптиці, де ми зараз знаходимося, неправильно вказали на транслітерацію. Через літеру «і», а треба «y». Також невірно вказані назви на «11 школі», там через дефіс, на «Промбазі», там «Продбаза». І на «1100 річчя Полтави». Це де я помітив.

Тож фото з помилкою в транслітерації опублікував в соцмережах, одразу після цього табличку зняли. Але на цьому хлопець не зупинився. 

Назарій Никончук, транспортний блогер 

- Всі ці 4 зупинки було зафіксовано і відправлено на відповідну службу. Зараз вони пообіцяли, що повинні змінити все найближчим часом.

До того ж хлопець звернувся до транспортного відділу з інформаційним запитом. Підходимо разом до схеми, де Назарій демонструє, що ж на схемі не так.

- 65 маршрут, його немає навіть по документах, 35 маршруту немає. 47 знову залишили до Огнівки, хоча розворот він робить на Садах-2 на кінцевій зупинці. 37 маршруту знову ж таки немає. Героїв Сталінграда, правильно, через літеру «а», а в них знову «у». Ось бачите, знову всі варіанти.

Незручно і те, що немає позначки на карті, де знаходиться ця зупинка, на якій пасажир перебуває зараз, додає Назарій. У Харкові – аналогічні за дизайоном зупинки, є геолокація і це зручно. Немає лише транслітерації та інтервалів руху.

У Полтаві ж, крім назв зупинок, почали з'являтися електронні екрани, які також стануть інформаційною допомогою пасажиру. 

Чи будуть виправляти недоліки з транслітерацією, поки що невідомо, адже коментар в управлінні ЖКГ отримати не вдалося.

Стрічка новин