У Кременчуці пройшли автоперегони на Кубок імені Віктора Малашенка

Близько 50 водіїв із багатьох міст України брали участь у змаганнях на бездоріжжі та з водними перешкодами «Тропа Барсука». За перегонами спостерігала і наша знімальна група.

У лісосмузі на Раківці гучно ревіли мотори, автівки долали водні перешкоди, а багнюка розліталася з-під колес позашляховиків. Близько 50 водіїв брали участь в автоперегонах «Тропа Барсука» на кубок імені Віктора Малашенка. Там були представники різних міст України.

Володимир Криворучко, співорганізатор, учасник перегонів «Тропа Барсука» 

- Із Сєвєродонєцка, Харкова, Стаханова, Києва, Дніпропетровська – усі друзі, які його знали, зібралися. Всі, хто хворіють цією темою, усі зібралися. Спорт друзів.

Олексій Курдін, представник компанії-спонсора перегонів SUZUKI

- Представлені усі класи, які тільки могли бути, позашляхової техніки, повноприводної, максимально зарядженої. Ми, в свою чергу, як представники компанії SUZUKI представляємо наші автомобілі, які можуть бути у такому класі.

Траси для автівок обирали не з легких. Автомобілям доводилося долати ділянки на піску, у багнюці та їхати кущами. А найцікавіше – то болота. Тут більшість застрягало, і екіпажу за допомогою лебідок доводилося витягувати своїх залізних друзів, занурюючись у брудну і холодну воду. 

Яків Січков, співорганізатор перегонів «Тропа Барсука»

- Шукають так звані точки – це мітка на дереві. Знаходиться десь у лісі, на болоті – у важкодоступному місці. Вони до неї під’їжджають, фотографуються на фоні неї, що вона взята, що вони під’їхали прямо до неї впритул. У неї гонки тривають до 17 годин.

Володимир Криворучко, співорганізатор, учасник перегонів «Тропа Барсука» 

- Кременчук завжди був центром руху джиперського. У нас був і є один із найсильніших клубів в Україні. На всіх заходах ми посідали призові місця. Стараємося ці традиції зберегти. І відновити цей рух.

Учасники ретельно готували свої автівки до змагань. Дехто удосконалює їх упродовж багатьох років.

Володимир Криворучко, співорганізатор, учасник перегонів «Тропа Барсука» 

- Я його робив 10 років. Він називається «Хижак». Він повністю перероблений. Одна назва тільки залишилася. Найважчої категорії.

Перегони виявилися досить масштабними. Задоволеними ними залишилися і самі учасники, і глядачі.

Наталя Орел, директор «Соллі Плюс Кременчук», партнер змагань

- Я чула відгуки і глядачів, і учасників. Задоволені всі, барахтаються у багнюці із задоволенням. І глядачі пищать від задоволення. Ми як спонсори підготували для кожної категорії призи. І є спеціальний приз глядацьких симпатій.

Стрічка новин