У Полтаві пройшов відкритий чемпіонат з пауерліфтингу

Напередодні у Полтавському національному педагогічному університеті ім.Короленка за підтримки міської ради відбулися змагання з паверліфтингу. Спортсмени боролися на кубок України. Подробиці про це – у наступному сюжеті.

Паверліфтинг – це силовий вид спорту, у змагальні дисципліни якого входять 3 вправи: жим штанги лежачи на горизонтальній лаві, станова тяга та підйом штанги на біцепс. Загалом на відкритий чемпіонат зареєструвалося близько 60-ти учасників, але через карантин і перерви в тренуванні приїхала лише половина спортсменів. Більша частина з них – новачки, але є і багато професіоналів, які їздили на кубки Європи та світу. 

Валерій Пархоменко, перший заступник голови Полтавської міської ТГ

- Сьогодні міська рада і депутатський корпус підтримують розвиток фізичного виховання, спорту в усіх його виглядах. От масовий спорт: футбол, волейбол, там команди, багато дітей, а заняття з важкої атлетики – вони більш специфічні. Вони потребують інструментів, наприклад. Ми шукали покриття, бо для того, щоб провести ці змагання, потрібне спеціальне покриття. Тому ми долучаємося і допомагаємо всім активістам і людям, які хочуть це робити. Якщо ви прослідкуєте, то практично кожен день сьогодні наша команда допомагає проводити різні змагання з різних видів спорту.

Самі ж депутати міської ради розповідають: готувалися до змагань 4 місяці. З моменту, коли було прийнято рішення про проведення, почали шукати фінансування та спеціальне обладнання. Наразі усі задоволені результатом. 

Маріанна Соліман, депутат Полтавської міської ради

- До нас з’їхалися з різних куточків України спортсмени, які тренувалися. І для них надзвичайно важливо те, що вони десь можуть показати свої результати і бути достойно оціненими. А для нас, для міської ради, важливо вести діалог і підтримувати цих людей. Тому що, як ви бачили, тут є і діточки маленькі, і тінейджери, і дорослі люди. Це є наше майбутнє і наше сьогодення.

Нагороджували переможців представники міської влади. Вони особисто вручили спортсменам почесні грамоти виконавчого комітету Полтавської міської ради. 

Ігор Еренбург, депутат Полтавської міської ради

- Сьогодні ми з колегами-депутатами відвідали чудовий захід – чемпіонат з паверліфтингу. Особисто я був приємно вражений тим, що тут приймають учать не тільки спортсмени якихось окремих вікових або вагових категорій. Тут і юнаки, і діти, і дорослі, і ветерани. Тому можу сказати, що сьогодні всі молодці, змагання були проведені на досить високому рівні, і мені приємно, що у нашому місті йде популяризація спорту. Це завжди добре, бо є приклад для молодших, дивлячись на більш досвідчених спортсменів.

Також у міській раді заявили: як тільки послаблять карантинні обмеження, у місті активізують ще більше спортивних змагань, зокрема, і серед молоді.

Стрічка новин