Національна оперета України відкриває головну сцену після реконструкції

Київський національний академічний театр Оперети відкриває головну сцену після реставрації. Під час реконструкції глядацької зали було відремонтовано аварійний портал сцени, здійснено встановлення системи вентиляції та кондиціонування.

Також встановили систему пожежного оповіщення та камери спостереження. У єдиному в Україні театрі Оперети відреставрували стелю головної зали та оздобили її новою ліпниною та розписом. Крім цього, у залі замінили паркет і крісла, передбачивши місця для людей з інвалідністю. Фінансували ремонтні роботи з бюджету Києва.

Богдан Струтинський, директор, художній керівник Київського академічного театру оперети

- Україна отримала величезний подарунок від міста Києва, театральна спільнота отримала фантастичну площадку, якою буде гордитися не тільки Україна, а вся Європа. У нас було все в аварійому стані, ми робили все нове. Центральна люстра відреставрована, вона в нас дуже красива. Ми не хотіли її міняти. В нас також з’явилося дуже багато ліпнини і позолоти. В подачі цих матеріалів використано штукатурку, яка дозволяє тримати звук. Тобто, вона витримувалася декілька місяців на стіні, потім робилися спеціальні отвори кільцеві, які потім штукатурилися. Через ці отвори йде відбивання звуку.

Стрічка новин