ТОП-3 корисних та смачних альтернатив цукру

ТОП-3 корисних та смачних альтернатив цукру

Всі дієтологи, гастроентерологи та дерматологи рекомендують насамперед прибирати з раціону цукор. Сподіваємося, ці натуральні цукрозамінники припадуть вам до смаку.

Цукор шкідливий для фігури і здоров'я зубів, а штучні підсолоджувачі часом більш калорійні за звичайний рафінад. Щоб відмова від цукру на користь стрункості стегон не стала трагедією, ми пропонуємо перейти на натуральні цукрозамінники. Детальніше про них пише cosmo.

Цілісний тростинний цукор є найпростішим варіантом заміни білого цукру, і при його використанні можна підтримувати в рецепті ті ж пропорції, не помічаючи важливих змін смаку. Тут можна згадати і про стевію, вона найчастіше застосовується у харчуванні в Мексиці. Вона має дуже високий ступінь підсолоджування, а також багатьма властивостями, корисними для здоров'я.

Мед це смачна й поживна їжа, яка дає нам багато енергії і життєвих сил, а також зміцнює імунітет. Але його небажано додавати в десерти з термічною обробкою. Також мед є алергенним продуктом, тому заборонений алергікам.

Кленовий сироп і сироп агави мають велику поживну цінність. За смаком трохи нагадують карамель, і підійдуть не тільки для поливу на млинці, а й як підсолоджувач всередину тіста.

Стрічка новин