Власники квартир понад 2 роки не можуть заселитись у новобудову

У Розсошенцях на вулиці Параджанова люди вкотре вийшли на мітинг. Покликали забудовника та представників місцевої влади. Більше – у сюжеті Аліни Боровик.

На Параджанова, 9 Діана Гизила планувала заїхати понад 2 роки тому. Саме тоді за планом будинок мали ввести в експлуатацію. Проте, ключі видали лише у лютому цього року. А комунікації досі не під'єднали. 

Діана Гизила, власниця квартири

- Все тягнеться, тягнеться. Ми проживаємо з дитиною у найманих квартирах. Ми уже пустили немалу суму грошей на те, щоб знімати квартири, бо це дуже дороге задоволення. У нас був розрахунок на те, що коли вона народиться, ми уже заїдемо у квартиру. А  у нас так вийшло, що уже дитина 3-й рік живе у найманій квартирі.

Жити в новій власній оселі з новонародженою дитиною планувала і пані Катерина. Так само чекає. 

Катерина Обертинська, власниця квартири

- У березні ми отримали листа, що про наш будинок нічого не чули ні Водоканал, ні Полтавагаз, ні Обленерго. Забудовник відповідає, у них коливаються відсотки, то їм потрібно 70% право власності, щоб уклали мешканці, то 90, то 80. Тобто, різні дані.

Власники квартир неодноразово виходили на мітинги. Зараз представники забудовника на зустріч з інвесторами не прийшли. На дзвінки кореспондентів «Центрального» директор Полтавського ДБК Максим Макаров не відповідає. З мешканцями спілкуються представники місцевої влади. 

Володимир Пасічко, депутат Щербанівської сільської ради

- Ми будемо допомагати, будемо звертатися і до органів державної влади. Зрозуміло, що такою кількістю людей ви не зможете постійно збиратися і просити допомогу. Тобто, у вас повинна бути ініціативна група.

Власники квартир сподіваються, що стануть мешканцями новобудови до початку осені.

Стрічка новин