Кращі учні та студенти отримуватимуть стипендії «Обдарованість»

Кращі лубенські учні та студенти отримуватимуть стипендії Лубенської міської ради «Обдарованість». Місцеві навчальні заклади вже подали документи своїх кращих вихованців на її здобуття. 

Стипендіатів буде не більше 40-ка.

У місті над Сулою стипендія «Обдарованість» уже існує багато років. Вона покликана стимулювати дітей та молодь на досягнення високих результатів у навчанні, фізичній культурі і спорті, творчих здобутків у науково-дослідницькій діяльності, літературі та мистецтві.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи Лубенського лісотехнічного коледжу

- Сподіваємося, що результат буде позитивним. Нам є чим пишатися. Ми брали участь у Всеукраїнській конференції, а також міжнародній конференції, яка була присвячена лісівництву. Наші студенти - активні учасники і спортивного життя. Отже, сподіваємося, що все буде гаразд.

Наталія Вдовенко, заступник директора з виховної роботи Лубенського медичного фахового коледжу

- Коли студенти вступають до наших навчальних закладів, ми говоримо: ось будете гарно вчитися, гарно працювати, і ви навіть матимете змогу отримати отаку високу нагороду від керівництва міста. А про своїх студентів хочу сказати: будемо тримати кулачки: нехай їм пощастить.

Світлана Скиба, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Лубенської міської ради

- Цьогорічний стипендіальний фонд складає 200 тисяч. Ми будемо відзначати дітей, студентів та молодь, які мають вагомі здобутки, які є переможцями обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань. Кількість стипендіатів не повинно перевищувати 40.

Стрічка новин