У мільйонах пристроїв Wi-Fi виявлена небезпечна уразливість

У мільйонах пристроїв Wi-Fi виявлена небезпечна уразливість

Виробники вже почали випускати оновлення, які повинні захистити користувачів від можливих атак.

Бельгійська експертrf в області кібербезпеки Меті Ванхуф заявила про виявлення вразливостей, які зачіпають всі сучасні протоколи безпеки Wi-Fi, включаючи останню специфікацію WPA3, повідомляє ДТ з посиланням на «Новое время». Разом з тим, за словами експертки, скористатися цими уразливими досить складно.

Відзначається, що виявлений набір вразливостей називається FragAttacks (атаки фрагментації і агрегації). Деякі з них зачіпають WEP - оригінальний протокол безпеки Wi-Fi, який з'явився в 1997 році. Загалом, це набір з 12 вразливостей, які можуть привести до атаки на пристрій або витоку інформації користувача.

За словами Ванхуф, скористатися цими уразливими доволі складно. Для цього хакеру необхідно «безпосередня взаємодія з користувачем» або використання потенційною жертвою незвичайних мережевих налаштувань.

Виробники ПЗ вже почали випускати оновлення, які можуть захистити користувачів від потенційних атак. Так, компанія Microsoft вже випустила три оновлення для усунення трьох найбільш поширених вразливостей. Оновлення випустили також Samsung, Intel, Netgear, Cisco і багато інших компаній.

Для того, щоб уникнути атаки, користувачам необхідно стежити за оновленнями, які випускають для маршрутизаторів. А також слідувати стандартним правилам: не заходить на сумнівні сайти, переконатися, що вони використовують протокол https, використовувати різні паролі.

Стрічка новин