Поліція викрила жителя Миргорода у виготовленні опію та в утриманні наркопритону

Поліція викрила жителя Миргорода у виготовленні опію та в утриманні наркопритону

У скоєнні наркозлочинів підозрюється 40-річний миргородець. За адресою проживання чоловіка під час санкціонованого обшуку поліцейські виявили шприци з опієм ацетильованим, приготованим для його знайомих.

«Квартиру-притон» викрили працівники управління боротьби з наркозлочинністю поліції області спільно зі слідчими Миргородського райвідділу, із залученням батальйону поліції особливого призначення.

Поліцейські зібрали докази причетності жителя Миргорода не тільки до виготовлення та зберігання особливо небезпечних наркотиків. Правоохоронці також встановили, що він надавав приміщення для їх вживання наркозалежним жителям району.

Сергій Циганенко, начальник управління боротьби з наркозлочинністю, повідомив: «Слідчими поліції, за процесуального керівництва Миргородської окружної прокуратури, повідомлено фігурантові про підозру у скоєнні злочинів, передбачених двома статтями Кримінального кодексу України: утримання місця для незаконного вживання та виготовлення наркотичних засобів, а також надання з цією метою приміщення (ст. 317) та незаконне виготовлення й зберігання наркотичних засобів протягом року після засудження за цією статтею (ч. 2 ст. 309). На даний час підозрюваний перебуває під домашнім арештом».

За скоєння наркозлочинів чоловікові загрожує до 5 років позбавлення волі, повідомляють у поліції Полтавщини.

Стрічка новин