У Полтаві відбулися фінальні змагання Спартакіади серед депутатів рад усіх рівнів області

Сьогодні на полтавському стадіоні «Динамо» відкрилися фінальні змагання Спартакіади серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області 2021 року, яка проходить за підтримки обласної ради. У змаганнях з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шашок та шахів на спортивних майданчиках Полтави взяли участь депутатські команди-переможці зональних змагань.

Це одинадцята Спартакіада депутатів-спортсменів Полтавщини. Минулого року через жорсткі карантинні обмеження не проводилися ні районні, ні обласні, ні Всеукраїнські етапи таких змагань. Цього ж року організатори вирішили відмовитися від традиційного параду учасників. Ще однією суттєвою особливістю є те, що тепер команди представляють не так, як раніше - 25 районів, а лише чотири новоутворені райони - Полтавський, Кременчуцький, Миргородський та Лубенський. Звісно, у змаганнях беруть участь і депутати обласної ради. Так голова обласної ради Олександр Біленький традиційно виступив у складі волейбольної команди Полтавського району.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- Я граю у всі види спорту, всі номінації, які представлені, це футбол, волейбол, шахи, шашки, настільний теніс, але буду виступати за волейбольну команду Полтавського району, так як Решетилівська об’єднана громада вже буде входити до цього району, і буду виступати в цьому складі.

Всього ж цього року для участі у змаганнях Спартакіади серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області подали заявки 160 представників органів місцевого самоврядування.

Олег Діденко, депутат Полтавської обласної ради

- Спортивні люди - це успішні люди. Людина, яка займається спортом, вона чітко контролює свої дії, бо коли при виснаженні ти відчуваєш, що тобі потрібно прийняти правильне рішення: передати пас, прийняти м’яч, подумати, як це повинно бути, це розум працює на виснаженому організмі. Тому я ще раз наголошую, що спортом потрібно займатися, щоб приймати правильні, розумні, виважені рішення для розвитку нашого суспільства, держави Україна.

Микола Шаблій, голова Великобудищанської ТГ

- Спорт здружує, це не лише змагання між нашими громадами, між депутатами, головами територіальних громад, міськими головами. Це спілкування між людьми, обмін досвідом, який ми маємо і, звісно, спортивний дух присутній.

Команда від Полтавщини виступає на Всеукраїнських змаганнях з 2010 року. За цей час депутати нашого краю вибороли там чимало найвищих нагород у всіх видах спорту. І, як пригадує голова обласної ради Олександр Біленький, наприклад, він у складі волейбольної команди двічі ставав бронзовим призером Всеукраїнських змагань.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- Можна показувати депутатів, які сидять в сесійній залі за столами. Можна показувати їх на футбольному майданчику. Це, в першу чергу, люди, які мають свої емоції, хвилювання, свої інтереси. Якраз спортивний інтерес - один з головних у депутатській діяльності.

У підсумку фінальних змагань Спартакіади серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області буде сформована збірна команда, яка виступить у червні на Всеукраїнській спартакіаді в Чорноморську Одеської області. 

Стрічка новин