40 мільйонів, запланованих на транспорт, віддали управлінню ЖКГ

40 мільйонів – для управління житлово-комунального господарства. Комісія, на якій мали погодити єдине питання, – перерозподіл 40 млн грн в рамках одного розпорядника коштів – УЖКГ – 29 квітня не відбулася. Ці кошти знімаються з комунального підприємства «Полтаваелектроавтотранс» і направляються на утримання вулично-дорожньої мережі. Проте в соцмережах після цієї новини розпочалися активні публікації про недофінансування підприємства «Полтаваелектроавтотранс» та можливу здачу в аренду їх транспорту. Долучилися до цього і деякі ЗМІ. Тож яка ситуація насправді? З'ясовувала Анна Ружін.

29 квітня мала б відбутися бюджетна депутатська комісія, на якій би обговорювали питання перерозподілу коштів. Проте не всі депутати з'явилися, тож не вистачило кворуму. 

Після цієї новини в соцмережах активно почали поширювати версії: «Полтаваелектроавтотранс» буде здавати техніку в оренду, або ж змушений вдатися до підвищення тарифу.

Проте у міськраді – інша версія розвитку подій. Перший заступник міського голови Валерій Пархоменко зазначив: це все фейк. Ніякої мови про передачу в приватні руки комунального транспорту і бути не може. 

Валерій Пархоменко, перший заступник міського голови

- Я просто думаю, що опозиційні політичні сили роздмухують ще один фейк, щоб на цьому піаритися і ловить свій стрім. З приводу бюджетної комісії, я був ініціатором цієї комісії, то скажу вам, коли вивчали питання недофінансування на прибирання вулиць до кінця року, і ми проаналізували стан нашого комунального підприємства, тим, що карантин, транспортне обмеження, транпорт не рухається, ми побачили економіку підприємства, і кошти там повністю не будуть використані.

Тож і вирішили перекинути з одного підприємства на інше, у межах галузі, зазначив Валерій Пархоменко. Але чомусь деякі депутати вирішили, що це – якась незрозуміла схема і не прийшли на комісію. Прийшли б на комісію, вони б все почули. 

Валерій Пархоменко, перший заступник міського голови 

- Підприємство повністю фінансується. І воно, звісно, скаже, що нам потрібно більше і більше. Але я вам хочу сказати, що колись підприємство на свої потреби отримувало 30 мільйонів гривень, а зараз 168 мільйонів. Ми ж розуміємо, що роздувати штати, маршрути і транспорт.

Сергій Каплін – один із депутатів, який з'явився на комісію. Чоловік зазначає: кошти для управління ЖКГ необхідні, щоб розвивати своє, а не залучати чужі фірми.

А щодо КП «Полтаваелектроавтотранс» додає: варто розуміти, на що їм не вистачає коштів, або ж навпаки. Тож для цього потрібні підрахунки. 

Сергій Каплін, депутат Полтавської ТГ 

- Якщо їм не вистачає грошей на капітальні видатки, пов'язані з зарплатою за куплену техніку попередньою владою, – раз, якщо їм не вистачає на обслуговування і інженерне супроводження технічного парку – два. Якщо їм не вистачає на дотації певні, компенсації по соціальних позиціях – три. Адже певні категорії людей їздили безкоштовно – це чотири. Ми готові це розглядати.

Керівник самого підприємства КП «Полтаваелектроавтотранс» повідомив наступне: 

Євгеній Зайцев, директор КП «Полтаваелектроавтотранс»

- Я не коментую рішення своїх керівників. Пробачте. 

- Я зрозуміла, дякую Вам.

Дата наступної комісії поки що невідома, але провести її планують. Про це повідомив перший заступник міського голови Валерій Пархоменко. 

Стрічка новин