Де у Полтаві вигулювати собак?

Таблички «вигул собак заборонено» у Полтаві більше не планують встановлювати. Про це говорить директор комунального підприємства «Декоративні культури» Сергій Сілаєв. Пов'язано це з тим, що їх зривають. А, за словами власників чотирилапих улюбленців, вигулювати собак у Полтаві майже ніде.

Адель – цвергшнауцер. Їй майже 3,5 роки. З господаркою зазвичай гуляє у парках, де встановили таблички «вигул собак заборонено». 

Олена Артамонова, власниця собаки

- Гуляємо в основному в Каштановій алеї. Ми живемо у тому районі біля «Листопада» і гуляємо. Там поставили ці таблички, де немає вигулу. Я розумію, що там, може, люди прибирають, щось роблять, але гуляти більше з собакою немає де.

За словами пані Олени, завжди прибирає за своєю улюбленицею. Замість табличок пропонує альтернативу – встановити у парках вбиральні для собак. 

Олена Артамонова, власниця собаки

- В основному нормальні всі прибирають за своєю собакою. Я не думаю, що потрібно забороняти, треба навпаки допомагати, може, ставити десь сміттєві мішки для собак і штрафувати тих, хто не прибирає за своєю, а не забороняти їм взагалі гуляти собакам. Собака менше зла зробить, чим двоногі люди.

Директор комунального підприємства «Декоративні культури» Сергій Сілаєв каже: після того, як таблички у парках позривали, встановлювати їх знову не збираються. А де можна вигулювати собак у Полтаві, відповідати відмовився. 

Сергій Сілаєв, директор КП «Декоративні культури»

- Ні, звісно. Ну якщо їх виривають, то встановлювати нащо? Не хочу я вам відповідати. Я не посадова особа.

Майданчик для вигулу собак є в Авіамістечку. Але і тут за своїми улюбленцями треба прибирати. Для цього всередині є відповідна вбиральня.

Стрічка новин