Відсьогодні Полтава – у «жовтій» карантинній зоні

Через це жорсткі обмеження роботи громадського транспорту та заборони роботи закладів харчування зняли. Про настрої людей, які вийшли на роботу після місяця відпочинку, – у сюжеті Аліни Боровик.

Центральний речовий ринок Полтави. Не людно. Пані Ірина продає штани. За її словами, за кілька годин роботи не було жодної примірки. 

Ірина Когорлуян, продавчиня

- Місяць ми повинні були працювати. Все весняне залишилось. Тепер склади. А літній товар нема за що купляти. Хочеться працювати. Я думаю, що все повинно налагодитися.

Продавці говорять, що з початку пандемії на ринку покупців мало. Не розуміють, нащо їм забороняли працювати під час «червоної» карантинної зони, адже скупчень тут немає. 

- Не думайте, що нас як відкрили, так у нас тут натовпи повалять. Нема уже натовпу. Все. Нас можна взагалі не закривати. У нас як 2 людини пройде у інтервал 30-20 хвилин.

- Оце ж проблема. Торгівля слабенька. Практично нема.

Аліна Боровик, кореспондентка

- Заклади громадського харчування у центрі міста уже працюють, деякі навіть на вулиці. А деякі поки облаштовують свої літні майданчики.

Ресторани, бари та кафе працюють максимум до півночі. Відвідувачам дозволено сідати не більше 4-х людей за столом. Кінотеатри, театри та інші заклади культури можуть працювати при 50% заповнюваності зали. А у транспорті тепер можна їздити всім і без часових обмежень. Спеціальних довідок з роботи для допуску у салон більше не потрібно.

- Великі були перешкоди. Тільки зранку і ввечері. Я на роботу йшла пішки, а це не близько. Зараз, звісно, пустили транспорт.

- Чудово. Це таке полегшення. Я так радий.

Хоча транспорт і ходить за звичним графіком, пасажирів повинні брати лише на місця для сидіння. 

Стрічка новин