У Галереї мистецтв відкрилася відверта виставка «Мозаїка»

У Полтавському Художньому музеї ім.Миколи Ярошенка відкрилася виставка відвертих робіт «Мозаїка». Її автор – київський художник Володимир Колесников. Що нового приготував для своїх відвідувачів музей, дізнавалася Іванна Бурлака.

У великій виставковій залі Галереї мистецтв експонується понад 130 картин Володимира Колесникова. Це поєднання його двох масштабних проєктів. Перший – проєкт «40х40», який мав відбуватися у Відні, але виставку відтермінували у зв’язку з карантинними обмеженнями. І другий проєкт – «Вона», який успішно презентувався у столичній галереї минулого року.

Назар Майструк, науковий співробітник Полтавського Художнього музею ім.М.Ярошенка

- Переважна частина робіт виконана у характерній манері автора. Це його авторська така техніка, яка прослідковується в кожній його роботі. На мою думку, виставка може вразити будь-якого глядача своїми кольорами, відчуттями, формами, як автор втілює форми, передає це на полотні такою своєрідною динамікою.

Працівники музею говорять: ця виставка – своєрідний весняний подих. Адже роботи захоплюють з першого погляду своєю різноманітністю, кольорами та відвертістю. Жінку автор показав у всій красі і неймовірній витонченості. Навіть в тих роботах, в яких спочатку проглядається пейзаж, згодом можна розгледіти контури жіночого тіла.

Ольга Курчакова, директорка Полтавського Художнього музею ім.М.Ярошенка

- Стільки прекрасного, оголеного тіла, скільки тут представлено на цій виставці – Полтава не бачила давно. Але це виконано настільки майстерно, делікатно, настільки з великою любов’ю і пошаною до того об’єкту, який був натхненням у всі віки і у всі часи для художників будь-яких епох і будь-якого світу, найдовершенішого творіння Бога – жіночого тіла.

За словами фахівців, цей проєкт неймовірно потужний, адже одразу відчувається сила і талант молодого художника. І як тільки послаблять карантинні обмеження, полтавці зможуть побачити і насолодитися великим розмаїттям справжнього, не вульгарного живопису.

Стрічка новин