130 днів роботи кардіодиспансеру

Після локдауну у кардіодиспансері у Полтаві відкриють ще одне відділення. Про це заявив директор комунального закладу. Він презентував результати роботи клінічного медичного кардіоваскулярного центру за 130 днів.

Пана Володимира госпіталізували 7 днів тому з гострим інфарктом міокарда. У кардіодиспансері його прооперували. Зараз пацієнт уже ходить. 

Володимир Недождій, пацієнт 

- Почуваюсь добре. Всі надані процедури гарні, якісні. Так що здоров’я, будемо казати, гарне.

Днями пацієнта планують виписувати.

Тетяна Дубровінська, заступник головного лікаря з медичної частини кардіоваскулярного центру

- Майже здорова людина, реабілітована. Далі він буде працювати, він працездатний. Все у нього в житті нормально. Болів немає. Тиск він тримає оптимальний. Підібрана терапія і т.д. Раніше такі пацієнти, якщо їм не проводилось стентування, лежали. Тільки лежачи ходили на судно до 2-х тижнів.

У кожному з 6-ти поверхів будівлі знаходяться різні відділення. Найближчим часом планують відкрити ще одне – для реабілітації. 

Костянтин Вакуленко, директор КП «Полтавський обласний клінічний медичний кардіоваскулярний центр Полтавської ОР»

- Запустимо зразу після закінчення локдауну. Все для цього готово. Ми вимушено його тримали. Оскільки реабілітація – це в основному планові пацієнти, або пацієнти, що можуть лікуватись амбулаторно і так далі.

Потрапити на лікування до кардіодиспансеру можна за допомогою телефонного дзвінка. За словами Костянтина Вакуленка, сайт – хворобливе місце. Записатись на візит через нього поки ніяк. 

Костянтин Вакуленко, директор КП «Полтавський обласний клінічний медичний кардіоваскулярний центр Полтавської ОР»

- Перевіряв. Сьогодні записалось 15 людей якраз за телефоном. Ми що зробили, ми тільки почали працювати, розіслали інформаційні листи по всім лікувально-профілактичним закладам з тим, щоб кардіологи та сімейні лікарі мали змогу направляти до нас пацієнтів за електронним направленням, а пацієнти змогли б за цим номером записуватись на конкретну годину. Те ж саме обов’язково буде і на сайті.

Урочисто презентували закінчення будівництва кардіодиспансеру ще 1 вересня під час візиту президента у Полтаву. Тоді анонсували, що пацієнтів почнуть приймати за кілька тижнів. Проте, заклад почав працювати 130 днів тому. За словами очільника, за цей час тут пролікували майже 600 пацієнтів.

Стрічка новин