На Полтавщині СБУ провела антитерористичні навчання

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Полтавській області завершила планові антитерористичні навчання.

Заходи проводились на базі декількох об’єктів масового перебування людей. У тренуваннях брали участь регіональні підрозділи СБУ, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії, а також представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

За підсумками тренувань представники Антитерористичного Центру при СБУ провели ретельний аналіз кожного з етапів навчальної спецоперації і надали її учасникам практичні рекомендації щодо підвищення ефективності антитерористичної боротьби.

Інна Усова, речник СБУ у Полтавській області

- За легендою тренувань, умовна група «терористів» прибула на територію регіону для вчинення диверсійно-терористичних дій в місцях масового перебування людей та на об’єктах підвищеної небезпеки. Підрозділи боротьби з тероризмом відпрацювали комплекс спільних дій, спрямованих на виявлення та локалізацію «зловмисників». Після цього бійці спецпідрозділів провели навчальну штурмову операцію зі знешкодження «терористів». Головною метою заходу було підвищення рівня міжвідомчої взаємодії в умовах можливих диверсійних і терористичних загроз.

Віктор Даценко, помічник нач. управління СБ України у Полт. обл. з питань координації антитерористичної діяльності

- Безпосередньо вказані заходи проводилися на об'єкті з масовим перебуванням людей та стадіон «Ворскла», у рамках яких суб'єкти боротьби з тероризму відпрацьовували практичні заходи зі знешкодження групи терористів, зокрема, проводилися заходи з переводного процесу, блокування та штурмова операція.

Стрічка новин