Поліцейські Полтавщини вилучили в браконьєра близько 140 метрів сіток та човен

Поліцейські Полтавщини вилучили в браконьєра близько 140 метрів сіток та човен

Мешканець Полтави за допомогою двох жиляних сіток довжиною 140 метрів та гумового човна незаконно виловив близько 30 кілограмів риби, чим завдав збитки водним біоресурсам на суму 13 тисяч гривень.

5-го травня, близько 16-ї години, на території регіонального ландшафтного парку "Нижньоворсклянський", водні поліцейські міста Кременчук виявили 45-річного чоловіка, який незаконно виловлював рибу на Камянському водосховищі, поблизу села Світлогірське, Кобеляцької громади.  

За вказаним фактом дізнавач, під процесуальним керівництвом Кобеляцького відділу Решетилівської окружної прокуратури, розпочав кримінальне провадження за частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України (Незаконне зайняття рибним промислом). Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, з 1 квітня діє заборона на вилов у нерестовищах риби та інших водних біоресурсів. Заборона діє на Кременчуцькому та Кам’янському водосховищі у межах адміністративної території Полтавської області – з 25 березня по 9 червня (включно). На інших рибогосподарських водних об’єктах  – з 1 квітня по 20 травня (включно), в придаткових системах річок з 1 квітня по 30 червня.

Стрічка новин