Юніори «Ворскли» вдома розгромили «Десну» – 5:1

Під Полтавою на Крутому Березі, на стадіоні «Лтава», відбувся матч 25-го туру юнацької першості України з футболу серед команд U-19 між командами полтавської «Ворскли» та чернігівської «Десни». 

Полтавська команда вже після першого тайму вела у три м’ячі, а у другому хоч і пропустила, та все ж довела матч до розгрому – 5:1. Авторами забитих м’ячів у складі полтавців стали Леон Гладковський, Євген Павлюк, Андрій Ямполь та Конате Салія Черіф. Також Даниїл Пусь зрізав м’яч у власні ворота.

Олександр Омельчук, тренер «Ворскла» U-19

- Як ніколи стільки було травм і по хворобі, і через коронавірус, дуже було важко, на хлопців дійсно лягло велике навантаження – на два фронти грали, і за дубль. Не знаєш, хто вийде сьогодні, завтра, але завершаєм. Сьогодні хотіли перемогти, остання домашня гра. Хотіли з позитивом закінчити, я думаю, нам це вдалося.

Євген Павлюк, капітан «Ворскла» U-19

- Нам тренери сказали, що граємо останню гру дома в цьому сезоні, тому сказали – отримати задоволення від гри, ми грали з самовіддачею, один одного підтримували, тому все вдалося сьогодні.

А вчора відбувся матч основних складів команд у Полтаві на стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовського. Полтавцям не вдалося переграти «Десну» – гра завершилася бойовою нічією 1:1. У ворсклян голом відзначився півзахисник Олів'є Тілль.

Стрічка новин